Bydgoska Szkoła Maszynki

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2013-11-14 02:53:01

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Nasz Master

Słuchajcie, jako że oferty masterów należało by już składać, mam prośbę, abyśmy tutaj pisali swoje pomysły, jak sprawić, że to my zostaniemy wybrani przez ludzi, z których niektórzy muszą przyjeżdżać kilkaset kilometrów, żeby u nas zagrać. Ponadto, kto czuje się na siłach pomalować 2x 50 pktów do marca? Ja osobiście tak. Ale wiem, że nie każdy widzi perspektywę zdobycia armii na takie punkty w tym okresie, więc wypowiadajcie się. Zróbmy pierwotne założenia frekwencji chociaż, żeby sprawdzić, czy opłaca nam się to zorganizować.

Pozdrawiam.

Offline

 

#2 2013-11-14 16:31:57

Jankes

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Cryx

Re: Nasz Master

Ja moze zbiore 2 sesowne rozpiski do tego marca ale niewiem jak bedzie z tym malowaniem narazie wszystko podkladuje i szykuje sie na to klubowe malowanie

Offline

 

#3 2013-11-14 16:34:32

Młody

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Trollbloods

Re: Nasz Master

Zrobienie takiego mastera powinno być dla nas ważną sprawę i fajnie, żeby nie zostalo to olane przez większość. Już teraz Bydgoszcz jest słabo postrzegana przez nasz zastój. Ludzie lubią do nas przyjeżdżać, ale nie działa niestety to w obie strony. Jako ośrodek jesteśmy atrakcyjni, dobry lokal z całym zapleczem socjalnym i... wbrew pozorom miejscóka, co prawda życie maszynowe dzieje się na południu bardziej, ale pisząc nasz 'list motywacyjny' koniecznie musimy zaznaczyć lokalizcję. Do nas przyjadą ludzie z Trójmiasta, Szczecina, Poznania, może Torunia, bo tutaj jest blisko dla nich. Gdyby Wszystko przejęły ośrodki niżej to trochę mało uczciwie dal tych z północnych obszarów. No a z tej części chyba najwięksi jesteśmy. A poza tym zawsze chętnie przyjeżdżają dojezdni i chwalą sobie atmosferę i przygotowanie, więc jakąś dobra opinię mamy. Większy problem jak wspomniałem na poczatku to to, że nie widać, że nam zależy (brak ludzi na MPkach (niestety też nie pasuje mi...), wyjazdowe tylko DTMy i pomniejsze malo znaczące turniejki). A co do malowania... kurcze, postarajcie się pomaziać swoje figurki. Wystarczy jedna rozpiska na 50pts. Będzie malowanie na spotkaniach, figurki do marca może uzbieracie, święta po drodze, poproście żony, dziewczyny, rodziców o robociki pod choinkę: P No ale zawsze można pożyczyć też.

Offline

 

#4 2013-11-14 16:52:58

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Re: Nasz Master

Tak naprawdę to mamy najlepiej sytuowany ośrodek poza Warszawą, jeśli idzie o dojazdy (myślę, o sytuacji, kiedy jednocześnie chce przyjechać np. Kraków i Szczecin). To jest nasz atut i to powinno się znaleźć we wniosku. Lokal we wniosku. Ale przede wszystkim musimy być gotowi przyjąć ~40 graczy, bo prawdopodobnie taka ilość będzie na mastery jeździła. Trzeba ogarnąć nocleg na sali, miejscówki do ewentualnego posiedzenia (zaintrygował mnie klub 1138).

Offline

 

#5 2013-11-14 17:06:28

raat

Moderator

Punktów :   
Frakcja: Cygnar

Re: Nasz Master

Ze swojej strony dodam, że nawet nowi gracze, którzy zaczęli grać od wrzesnia wstecz maja już w większości 35+pkt, więc z uzbieraniem jednej rozpy nie powinno być większego problemu (jest 4,5 m-ca na zebranie 15pkt, czyli wydatek w granicach 200-300zł).

Wielu graczy ma też drugie frakcje, więc nie powinno być problemu w razie czego z pożyczeniem.

Widze za to, że gorzej z malowaniem. Ja swoją armię będę mazał (nie licze na efekt TT+, ani nawet TT-, ale nie lubię jak nie moge nią grać na turniejach z takimi wymaganiami).

Offline

 

#6 2013-11-14 17:29:42

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Re: Nasz Master

Zobaczysz, przy drugiej rozpie będziesz już wyrobiony na tyle, że będą elegancko wyglądać Twoje trolle

Offline

 

#7 2013-11-14 19:35:02

KK

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Skorn

Re: Nasz Master

Ja jedną rozpiskę skompletuje i pomaluje do marca, może coś do drugiej się też wykombinuje... postaram się być do marca gotowy.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.jumpstyle-polska.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.bleach-gotei13.pun.pl www.funnykillers.pun.pl www.dbvmono.pun.pl