Bydgoska Szkoła Maszynki

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2013-09-29 20:27:34

 michał

Administrator

Punktów :   
Frakcja: Khador

Propozycje

piszcie co zmienić, a czego nie zmieniać,
nie wiemy jeszcze jak konkretnie to forum będzie funkcjonować (czy ktoś tu będzie wchodził) więc się okaże w praniu

Offline

 

#2 2013-10-05 19:08:06

 Piter

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Legion

Re: Propozycje

Optowałbym za jakąś bardziej przejrzystą skórką, chociaż nie wiem co mamy do wyboru. Druga sprawa: Dodaj "Pole dodatkowe" o nazwie "Frakcja" i ustaw, żeby było widoczne pod nickiem/avatarem.

Offline

 

#3 2013-10-06 09:30:41

 michał

Administrator

Punktów :   
Frakcja: Khador

Re: Propozycje

co do skórki to można w ustawieniach zmienić sobie
poprzeglądajcie i powiedzcie jaka jest bardziej przejrzysta
co do frakcji to jest już

Offline

 

#4 2013-10-20 09:28:04

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Re: Propozycje

Ok, padła ostatnio taka propozycja w kwestii spotkań, żeby nie czuli się odrzuceni ludzie, którzy płacą składki, że ludzie bez składek mają takie same przywileje jak my jeśli chodzi o przychodzenie na spotkania... Proponuję zrobić im 2 pierwsze spotkania darmowe, a kolejne płatne 2zł od spotkania. To sprawi, że może ktoś stwierdzi, że jednak warto by było wejść do klubu, skoro i tak za komplet spotkań musi zapłacić 8-10 zł miesięcznie, czyli więcej, niż wynoszą nasze składki. A do tego nie ma jeszcze obniżonego wpisowego na turnieje, itd.

Pozdrawiam.

Offline

 

#5 2013-10-20 15:49:56

 michał

Administrator

Punktów :   
Frakcja: Khador

Re: Propozycje

Tak samo to widzę jak Wojtek
niech wypowie się każdy zainteresowany, proszę

Offline

 

#6 2013-10-21 21:11:06

Jankes

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Cryx

Re: Propozycje

A co z ta propozycja odnosnie prowadzenia tabeli wynikow i trenowania do turnieji ostatnoi cos Wojtas wspominal. Moim zdanie jest to fajny pomysl

Offline

 

#7 2013-10-21 21:49:07

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Re: Propozycje

No ja jestem jak najbardziej za. Zobaczę, co da się ogarnąć, ale proponuję generalnie w tej naszej sali powiesić taki whiteboard i robić sobie jakieś tam wyniki. To da nam ogólny pogląd na temat naszych gier, zdolności itd.

Offline

 

#8 2013-10-21 23:43:32

Młody

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Trollbloods

Re: Propozycje

Co więcej, mam propozycję! jeśli już zrobimy tę tablicę, to możnaby pod koniec 'sezonu' czyli roku szkolnego czy kiedy indziej, jakieś nagrody przewidzieć dla gracza o największej liczbie wygranych gier i dla najaktywniejszego, który rozegrał najwięcej. Myślę, że fajnie motywująca może to być tabelka. Przyszłościowo też może wyłaniać ekipy na drużynowe zawody, czy coś. ale początkowo jako zachęta do częstszego grania i zjawiania się.

Offline

 

#9 2013-10-23 16:17:26

Jankes

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Cryx

Re: Propozycje

Jescze mam taka propozycje moze by zaczac pisac raporty z gier mi to bardzo pomaga ogarnac taktyke na nastepne gry i zawsze czegos ciekawego sie mozna dowiedziec

Ostatnio edytowany przez Jankes (2013-10-23 16:19:09)

Offline

 

#10 2013-10-23 17:27:22

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Re: Propozycje

No w sumie można by było na to przeznaczyć temacik. W sumie jeśli chcemy przeznaczyć forum na sprawy także spoza organizacyjnych, można by zrobić też tematy o malowaniu i raporty ze spotkań klubowych. Ale to kolejna sprawa, że ktoś by się musiał zająć pisaniem i edycją tego. Może będę miał na to czas, może nie. Nie wiem, czy to wyjdzie, ale proponuję zrobić znowu głosowanie w tej sprawie, żeby wiadomo było, czy jest zainteresowanie.

Ostatnio edytowany przez Wojtas (2013-10-24 08:14:01)

Offline

 

#11 2013-10-25 19:42:56

Szkapa

Moderator

Punktów :   
Frakcja: Khador

Re: Propozycje

a jaka jest możliwość zrobienia bloga o bydgoskiej maszynce, na którego wrzucałoby się właśnie raporty z gier, wyjazdów na turnieje i różnych imprez około bitewnych ?

Offline

 

#12 2013-10-26 18:49:16

 michał

Administrator

Punktów :   
Frakcja: Khador

Re: Propozycje

taka możliwość, ze ktoś musi mieć czas i chęci, ja mogę to robić jedynie okazjonalnie więc odpadam

Offline

 

#13 2013-10-27 22:50:44

Wojtas

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Circle of Orboros

Re: Propozycje

Dobra, pojawiła się też sprawa, na którą zwróciliśmy uwagę na turnieju, czyli nasza współpraca z Pegazem. Sklep stacjonarny jest dla nas mega ważny, w sumie- najważniejszy. Jednakże przeglądałem ceny w sklepach, które też są stacjonarne i w porównaniu z nimi Pegaz nie wychodzi najlepiej. Jak można by to zmienić? Poza tym, musimy częściej bytować tam, żeby nie powstało rozwarstwienie maszynkowcy z klubu/maszynkowcy z Pegaza. Proponowane były wypady do CGP, jak na mnie świetnie, ale jak często... Co druga sobota to jak na mnie najlepszy wybór.

Offline

 

#14 2013-10-28 20:08:14

KK

Użytkownik

Punktów :   
Frakcja: Skorn

Re: Propozycje

W Pegazie i tak spotykamy się w tygodniu oraz w soboty przed przyjściem do klubu, nie ma sensu nadawać graniu w CGP formalnych ram, pogranie tam w 8 osób nie wchodzi w grę praktycznie nigdy nie ma tyle wolnego miejsca. Co do cen można zaproponować np. zamiast punktów nabijanych na kartę "rabatową" 15% rabat na interesujące nas produkty związane z maszynką.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.funnykillers.pun.pl www.dbvmono.pun.pl www.bleach-gotei13.pun.pl www.rpgnaruto.pun.pl www.jumpstyle-polska.pun.pl